Kamera termowizyjna Kostrzewa

Monitoring ciepła – dowiedz się którędy ucieka ciepło z Twojego domu!

Bardzo często zdarza się tak, że mimo iż instalujemy nawet najlepszej jakości sprzęt grzewczy (czy to kocioł na pellet, czy to piec, czy ogrzewanie olejowe), ogrzewanie nie jest efektywne. Skoro nie jest to wada nowego (doskonałego według producenta) sprzętu, ani doskonałego paliwa, to gdzie tkwi problem? Skoro na nową instalację wydaliśmy bardzo dużo, dlaczego w domu wciąż jest nie tak ciepło jak mogłoby być przy takim zużyciu paliwa?

Ciepło często ucieka, ponieważ nie zdajemy sobie sprawy z niektórych nieprawidłowości. Firma Kostrzewa, która na co dzień zajmuje się produkcją między innymi kotłów na pellet, pomaga klientom znaleźć niepożądane ujścia ciepła. Usługa monitoringu ciepła, która wykonywana jest profesjonalną kamerą termowizyjną pozwala przeprowadzić dokładną diagnostykę strat ciepła.  Takie badanie pozwoli wykryć między innymi wady wewnętrznej i zewnętrznej izolacji ścian, dachu, fundamentów, piwnic, okien, parapetów.

Odpowiednia diagnostyka (a w konsekwencji wiedza o tym co jest nie tak) pozwoli wyeliminować luki i mankamenty w budynku, dzięki czemu unikniemy w przyszłości strat energii i ciepła oraz zapobiegniemy powstawaniu pleśni czy grzybów.

Według zapewnień producenta, diagnostyka monitoringu ciepła będzie usługą „na każdą kieszeń” – aktualnie cena takiego badania wynosi około 150 zł.

1 Odpowiedzi

Komentowanie wyłączone.