http://www.firebox.com/product/2351/Shit-Box

Shit Box czyli przenośna toaleta – idealna na wyjazd

Kilka dni temu pisaliśmy o mobilnych ekologicznych toaletach, ale to o czym napiszemy dzisiaj, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

Ile razy zdarzyło Wam się wybrać w podróż i zaniemóc w międzyczasie? A ile razy na trasie nie było toalety i trzeba było skorzystać z niezbyt komfortowych krzaków? Od dzisiaj nie powinno to być zmartwieniem. Wymyślono bowiem rozwiązanie – tak zwany shit box (dosłownie pudło na odchody).

Co to jest shit box? Choć brzmi to przezabawnie, to po prostu wykonana z kilkuwarstwowego impregnowanego kartonu toaleta, oczywiście jednorazowego użycia, którą można zabrać ze sobą niemal wszędzie, a w razie wystąpienia konieczności załatwienia się – poskładać i z niej skorzystać.  Producent, który w trosce o bezpieczeństwo środowiska pomyślał o wszystkim, do pudełek dołączył również biodegradowalne worki, które po odpowiednim założeniu umożliwiają powtórne skorzystanie z kartonowej toalety.

Przenośna toaleta z kartonu jest bardzo popularna na zachodzie – doczekała się różnych wariantów kolorystycznych i rozmiarowych (nakładki na mniejsze dziecięce pupy), głównie ze względu na dzieci. Co ciekawe, na międzynarodowych masowych festiwalach muzycznych często rozdawana jest jako promocyjny gratis – z pewnością sprawdziłaby się również na naszych rodzimych imprezach.

Co sądzicie o takim wynalazku? Skorzystalibyście w razie potrzeby?

Więcej informacji na stronie: http://www.firebox.com/product/2351/Shit-Box

6 replies
 1. Karolina
  Karolina says:

  Genialne rozwiązanie dla wiecznie podróżujących. Zwykłe potrzeby już nie są tak kłopotliwe, bo przecież nie zawsze zdążymy na stację benzynową. :)

 2. alexona1
  alexona1 says:

  Przezabawna nazwa :D W zestawie powinien być jeszcze parawan, żeby się zasłonić xd Bo pomysł ogólnie spoko :)

 3. Ksenia
  Ksenia says:

  Urocze i praktyczne przede wszystkim :) Podoba mi się taka ludzka pomysłowość, bo są różne sytuacje, kiedy trzeba spełniać potrzeby fizjologiczne, a okoliczności sprzyjających brak ;)

 4. Tatiana
  Tatiana says:

  Nazwa naprawdę zabawna ;) Dość ciekawe rozwiązanie. Zobaczymy za ile pojawi się w Polsce :)

Komentowanie wyłączone.