Kinesio MP3

Kinetyczne spodnie z MP3

Lubisz biegać? Czy podczas biegu słuchasz także muzyki? To rozwiązanie z pewnością ci się spodoba :) Odtwarzacz MP3 który zasilany jest energią kinetyczną z biegania.  Urządzenie zostało zaprojektowane przez Ines Malafej i Arunasa Sukareviciusa – urządzenie działa w taki sposób, że wystarczy być cały czas w ruchu (np. bieg, skakać, tańczyć czy w ogóle ruszać się) by grała muzyka.

Póki co produkt jest w fazie testowej – być może trafi do produkcji seryjnej. Byłoby to znakomite rozwiązanie – ekologiczne i samowystarczalne dla wszystkich lubiących słuchać muzyki.  Już teraz w fazie testów znajdują się także spodnie kinetyczne (W zasadzie leginsy), które są nieodłącznym elementem zestawu – do nogawki przymocowany jest przewodnik energii kinetycznej, który prowadzi do samego odtwarzacza.

 

Nam się ten pomysł bardzo podoba – oby więcej takich niecodziennych wynalazków!:)

12 replies
 1. Agnieszka
  Agnieszka says:

  Super pomysł! W końcu nie będę się martwić, czy bateria wytrzyma się końca trasy. Oby jak najszybciej pojawiło się na rynku :)

 2. MagdaQ
  MagdaQ says:

  Podoba mi się! przynajmniej byłaby motywacja, żeby być w ciągłym ruchu, bo inaczej przestanie grać :D
  tylko żeby cena nie była z kosmosu… :/

 3. Karolina5242
  Karolina5242 says:

  Genialne rozwiązanie dla nałogowych biegaczy i melomanów. Ekologiczne życie wkracza na salony i do tego jest bardzo modne. :)

 4. Karola01
  Karola01 says:

  Bardzo tajne! Ekologicznie, a na dodatek wiesz, że nie wyczerpie się bateria w urządzeniu ;)

 5. Tatiana
  Tatiana says:

  Świetny wynalazek :) Również dla osób jeżdżących na rolkach ;) Nie mogę się doczekać aż zaczną masową produkcje ;)

 6. Ada
  Ada says:

  Super sprawa! Obecnie jest wielki boom na zdrowy styl życia, bycie fit etc., więc pewnie będzie wielu chętnych na takie spodnie.

 7. Dorota_61176
  Dorota_61176 says:

  Super rozwiązanie! Można się przynajmniej nakręcać bieganie, żeby przypadkiem muzyka się nie wyłączyła :) Czekam zatem, aż pojawią się w sprzedaży.

Komentowanie wyłączone.