Psu na budę!

Plakaty i banery wyborcze PSU na budę!

Okazuje się, że wybory parlamentarne mają jakieś plusy (oczywiście pewnie jest ich więcej, ale ten jest największy). Mianowicie chodzi o plakaty i banery wyborcze. Choć od wyborów minęła już „chwilka”, twarze polityków nadal uśmiechają się do nas z płotów, billboardów i słupów ogłoszeniowych. A gdyby tak wykorzystać je w szlachetnym celu?

Niektóre schroniska w kraju zgłaszają się do sztabów wyborczych z bardzo ciekawą inicjatywą. Wolontariusze ze schronisk oferują swój wolny czas w zamian za materiały w postaci banerów, plakatów, billboardów, które zostaną wykorzystane przez schroniska do przygotowania zwierząt na srogą zimę.

Materiały z jakich wykonane są banery,  pozwalają zagospodarować je w bardzo dobry sposób – są nieprzepuszczalne, mogą więc chronić psiaki przed deszczem, śniegiem, wiatrem – znakomicie sprawdzą się jako tymczasowe sezonowe wiaty. Plakaty, ulotki, billboardy wykonane są głównie z papieru, który schronisko może spalić w piecu, którym ogrzewane są budynki zamknięte i kuchnia na której przygotowuje się posiłki dla zwierzaków.

Co ważne, zwierzaki nie mają (chyba) żadnych upodobań politycznych, więc nie będą wybrzydzać banerami od różnych partii, ważne, że dzięki nim może być zwierzakom ciepło i sucho przez całą zimę.

Popieramy inicjatywę jak najbardziej!

3 replies
  1. Paweł
    Paweł says:

    A może ładnie oklejać budy psiaków tymi banerami , aby „ładne buźki” do nich się uśmiechały :D:D:D:D

  2. darek95
    darek95 says:

    Z tym, że wybory parlamentarne mają jeszcze więcej plusów to bym nie przesadzał. Całe szczęście, że psiakom będzie ciepło i sucho.

Komentowanie wyłączone.