Źródło:www.telegraph.co.uk

H20 Radio zasilane wodą pod prysznicem

Jeśli uwielbiacie nucić sobie pod prysznicem, to jest produkt dla Was! Jak dobrze, że ktoś to wymyślił! Energooszczędne radio wodne, które umożliwi słuchanie radia kiedy jesteś pod prysznicem. Bez zagrożenia porażeniem prądem, bez wydatku energii, niemal za darmo i bez ograniczeń! Jedyne co musisz…to puścić wodę z prysznicaJ

Energooszczędne radio jako siły napędowej, zamiast baterii czy energii z gniazdka, potrzebuje strumienia wody. Radyjko pobiera energię dzięki zainstalowanej w jego wnętrzu małej turbiny wodnej – ale uwaga! Radio nie zużywa całej energii – w czasie jednego prysznica możemy naładować radio energią, która pozwoli radiu na emisję muzyki również po prysznicu. Takie radyjka oferuje już kilku producentów – radio można zamówić w internecie. Oferowany zakres pasm radiowych odbieranych przez te radia to 87, do 108 Mhz. Protoplastą radia była firma Freeplayenergy z Wielkiej Brytanii, któ®a rozpropagowała ten ekologiczny produkt.

13 replies
 1. anusia
  anusia says:

  Genialne! Za każdym razem, gdy jestem pod prysznicem, marzę by puścić sobie muzykę i pośpiewać bez martwienia się o mój sprzęt multimedialny. Jest to też fajny pomysł na prezent! :)

 2. Renata
  Renata says:

  Rewelacja! energooszczędne radio wodne które umożliwi słuchanie radia kiedy jesteś pod prysznicem. Bez zagrożenia porażeniem prądem, bez wydatku energii, niemal za darmo i bez ograniczeń! świetny pomysł, dla mnie idealne rozwiązanie ponieważ uwielbiam ciągle słuchać muzyki

 3. Agnieszka
  Agnieszka says:

  Super rozwiązanie i ciekawy pomysł bo to produkt, który łączy dwie cechy przyjemne z pożytecznym :)

 4. Karolina
  Karolina says:

  Bardzo fajny pomysł, napewno wiele osób kupi ten produkt, jak dla mnie idealne rozwiązanie, wiele osób lubi słuchać muzyki pod prysznicem

 5. 3w3czQa
  3w3czQa says:

  Bardzo ciekawy pomysł. Według mnie idealne rozwiązanie dla osób lubiących bez przerwy słuchać muzyki.

 6. marcin23417
  marcin23417 says:

  świetny pomysł z radiem pod prysznicem. Ci co lubią słuchać radia mogą to robić nawet kąpiąc się.

 7. czujq
  czujq says:

  świetny gadżet :) już wypróbowałam… ja leci coś fajnego to jest pretekst żeby sobie przedłużyć chwilę przyjemności :)

 8. Loren83
  Loren83 says:

  Po dłuższym zastanowieniu się zdecydowliśmy się w końcu i posiadamy takie radio w kabinie prysznicowej , bardzo fajny pomysł, polecam jak najbardziej , świetny relaks , miło można spędzić czas w łazience podczas kąpieli …Polecam ,świetna przygoda ;)

 9. Kama
  Kama says:

  świetny pomysł, dla mnie idealne rozwiązanie ponieważ uwielbiam ciągle słuchać muzyki :P

 10. Anna Z
  Anna Z says:

  Bardzo fajne takie radio, przydałby się taki gadżet każdemu. Sama słucham muzyki z telefonu przez głośnik więc takie radio idealnie nadaje się dla ludzi takich jak ja – nie mogących żyć bez muzyki.

 11. Justyna
  Justyna says:

  Ciekawe rozwiązanie dla tych którzy uwielbiają słychać muzykę nawet pod prysznicem a przy tym mogą dbać o oszczędności i ekologię :)

Komentowanie wyłączone.