http://www.angazarwanda.com/

Ekologiczne upcyklingowe torebki

Ekologiczna marka Angaza – doskonałe połączenie biznesu kobiecego i upcyklingu. Jak połączyć ekologię z zarabianiem? Wykorzystać stare bannery do robienia z nich pięknych designerskich torebek i portfeli. Właśnie taką ideę przyjęły projektantki z firmy Angaza z Rwandy. Firma Angaza od samego początku wspiera filozofię upcyklingu i do produkcji swoich produktów używa materiałów z recyklingu. Najlepszym surowcem są zużyte banery, jutowe worki, reklamy.

Oprócz tego, że firma Angaza wykorzystuje ekologiczne materiały, wspiera również okoliczne społeczności dając pracę miejscowym kobietom. Firma Angaza postawiła sobie za cel promocję edukacji ekologicznej – projektantki doskonale zdają sobie sprawę z tego jak istotna jest edukacja poprzez zabawę, ale i modę!

Oprócz tego, że torebki są ekologiczne, są też modne, wygodne, kolorowe i pożyteczne! Oby więcej takich zdolnych i kreatywnych designerów J

6 replies
 1. Margoś
  Margoś says:

  No właśnie ekologia kojarzy się zwykle z mało estetycznymi gadżetami, a tu proszę bardzo – eleganckie torby na zakupy. Przyznam szczerze – zainwestowałabym w takie :)

 2. W.Rojek
  W.Rojek says:

  Bardzo dobry artykuł, Świetne rozwiązanie na piękne i designerskie torebki i portfele. recykling jest naszą przyszłością

 3. Mark Józef M.
  Mark Józef M. says:

  Taką torebkę z czystym sumieniem mógłbym podarować mojej żonie, nie miałbym wyrzutów sumienia że do jej stworzenia ucierpiało jakieś niewinne zwierzę. Bardzo podoba mi się ten pomysł na wtórne wykorzystanie starych bannerów.

Komentowanie wyłączone.