Fot. www.envirogadget.com

Rower w walizce

Chyba nikomu nie trzeba udowadniać, że jazda rowerem jest zdrowsza i bardziej pożyteczna niż jazda autobusem czy metrem. Co jednak, jeśli jedziemy rowerem i nagle, ni stąd ni z owąd pojawia się burza? Lub musimy dostać się na drugi koniec Polski? Wiadomo, korzystamy ze środka komunikacji miejskiej lub krajowej, czyli rzeczonego autobusu, tramwaju, pociągu. Co wtedy z rowerem? W większości taboru komunikacji miejskiej i podmiejskiej, jazda z rowerem dozwolona jest tylko w specjalnie wyznaczonych składach (przedziałach). Co w sytuacji gdy w naszym pociągu/autobusie nie ma miejsca dla podróżujących rowerzystów?

Wtedy uśmiechają się posiadacze nowoczesnego roweru Eco 7! Eco 7 to prawdziwy składak z krwi i kości! Składak – owszem, ale nie ma zbyt wiele wspólnego ze składakami sprzed 30 lat. No może poza zasadniczym celem do jakiego został stworzony. Eco 7 to pierwszy rower, który w całości można szybko rozmontować na części pierwsze i spakować do walizki. Demontaż i montaż tego roweru zajmuje kilka do kilkunastu minut. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie nie tylko ze względu na możliwość dostosowania roweru w trakcie podróży, ale również będzie to dobre wyjście dla osób, które nie posiadają piwnicy ani garażu – złożony rower można schować do szafy lub pod łóżko i po problemie. A na dodatek, rower Eco 7 nie dość, że praktyczny i funkcjonalny, to jeszcze dodatkowo miażdży designem, który jest bardzo oryginalny i zwyczajnie piękny!

12 replies
 1. Halina
  Halina says:

  Rower trochę jak dla mnie „inny”. Planuję w roku bieżącym kupić rower na wypady za miasto i kto wie może właśnie tego rodzaju.

 2. natalka7777
  natalka7777 says:

  Jestem pod wrażeniem, to jest idealne rozwiązanie dla mnie. Codziennie staram się dojeżdżać rowerem do pracy, niestety czasami jak pada deszcz, to powroty bywają ciężkie. W takiej sytuacji, rower złoże i do plecaka :) Rower marzeń :)

 3. Katarzyna
  Katarzyna says:

  Rozwiązanie na miarę XXI wieku. Bardzo dobry pomysł i świetny design. Sama bym taki chciała mieć.

 4. Sylwia
  Sylwia says:

  Bardzo fajny pomysł z tym składającym się rowerem. Na pewno jest to bardzo przydatne. Wiem to bo sama bardzo często jeżdżę rowerem i często nie udało mi się nie zmoknąć

Komentowanie wyłączone.