Ekologiczny proszek z eukaliptusem

Pranie robimy tak często, że aż trudno to zliczyć. Do każdego prania dodajemy proszki, płyny czy inne środki mające doprowadzić do porządku nasze brudne ciuchy. Czy można jakoś zastąpić tradycyjne środki chemiczne i użyć do prania czegoś ekologicznego? Można!

Zamiast proszków i płynów pełnych wybielaczy, sztucznych substancji zapachowych i detergentów, warto wypróbować naturalny środek do prania. Na rynku dostępne są już proszki na bazie naturalnych olejków. Furorę robi proszek z olejkiem eukaliptusowym. W jego składzie próżno szukać środków chemicznych, wybielaczy, barwników i sztucznych substancji zapachowych. Odnajdziemy w nim za to naturalny olejek eukaliptusowy, którego zapach pozytywnie działa na nasze zmysły, koi i rozluźnia.

Nie ma się co bać o skuteczność ekologicznego proszku – ma on silne działanie odkażające i efektywnie niszczy wszelkie wirusy, bakterie, grzyby, roztocza i pierwotniaki. Doskonale usuwa zanieczyszczenia z ubrań, pozostawiając je czyste i pięknie pachnące. Naturalny proszek nie powoduje alergii ani podrażnień, dlatego idealnie nadaje się dla dzieci i osób z wrażliwą skórą.

Proszek na bazie olejku eukaliptusowego jest bezpieczny nie tylko dla ludzi, ale i dla środowiska. Jest biodegradowalny, świetnie się spłukuje i nie pozostawia żadnych śladów na ubraniach. Mało tego – wodą z prania można potem podlewać kwiaty. Same plusy!

1 Odpowiedzi

Komentowanie wyłączone.