frauenmond

Czekolada o niesamowitych właściwościach

W szwajcarskich zakładach produkcji czekolady, pewien znany szwajcarski cukiernik (już wkrótce znany zapewne jako zbawiciel kobiet) wynalazł czekoladę specjalnie dla kobiet. Dlaczego tylko dla kobiet?  To czekolada z misją specjalną, któ®a została skomponowana z myślą o kobietach cierpiących w czasie menstruacji. W czekoladziarni Chocolate with Love prowadzonej przez Marca Widmera powstała czekolada skomponowana z kakao i mieszanki ziół. Ta nietypowa czekolada w 60% składa się z masy kakaowej wysokiej jakości oraz 17 ziół górskich, które znacząco zmniejszają ból towarzyszący kobietom w czasie miesiączki. Czekolada o wdzięcznej nazwie „Kobiecy księżyc” (Frauenmond) cieszy się sporym zainteresowaniem! Recepturę czekoladmistrz przygotowywał razem z zielarzem, dzięki czemu produkt jest nie tylko smaczny, ale i bezpieczny. Ale czy smaczny? Podobno tak, ale o tym przesądzić musi już każdy osobiście.

Więcej informacji na stronie producenta:  http://chocolate-mit-herz.ch/frauenmond-kraeuter-schokolade/

12 replies
 1. Jania
  Jania says:

  Ha! Mogłabym powiedzieć mężowi: ależ kochanie, przecież to lekarstwo! Przecież w boczki nie pójdzie ;) Ale pewnie cena okaże się zabójcza dla portfela…

 2. Angelika90
  Angelika90 says:

  Mój zbawiciel! Nie dość że w tych ciężkich dniach czekolada przy mnie znika w moment to jednocześnie ukoi mój ból :)

 3. katarzynka213
  katarzynka213 says:

  Jestem bardzo zaskoczona taką informacją. Nigdy nie słyszałam o takiej czekoladzie. Gdybym miała możliwość z chęcią bym wypróbowała czy faktycznie podczas menstruacji pomaga.

 4. Paulina
  Paulina says:

  Należę do kobiet, dla których rzeczywiście menstruacja jest zmorą więc bardzo bym chciała żeby ten produkt był dostępny również w Polsce. Na razie na polskich stronach widzę tylko opisy tej czekolady ale możliwości kupna nie. Mam również nadzieję,że jak już stanie się dostępna to cena będzie taka,że będę mogła sobie pozwolić na zakup.

 5. Jutka
  Jutka says:

  Zaskakująca nowośc łącząca jednocześnie przyjemne z pożytecznym. Oby tylko działała tak jak powinna i na pewno stanie sie hitem.

 6. katarzyna groszek
  katarzyna groszek says:

  Bardzo ciekawa dla pan z problemami podczas miesiaczki ale ciekawi nie bardzo czy sie saprawdzi

Komentowanie wyłączone.