Ekologiczne torebki na śniadanie

Śniadanie zabieramy ze sobą codziennie do szkoły, na uczelnię, do pracy, a nawet do parku. Pakujemy różnie, w zależności od upodobania – do woreczka, w papier śniadaniowy, do folii aluminiowej lub do pojemnika na żywność. Oczywiście pojemnik wielokrotnego użytku będzie najlepszy, bo będziemy używali go długo, ale często jest niewygodny, zajmuje za dużo miejsca i po prostu nie chcemy nim zajmować całej torby. Zdecydowana większość wybiera woreczki foliowe. Niestety, wybierając foliówki szkodzą nie tylko nam samym, ale i środowisku. Proste porównanie powinno nam bardzo dużo uzmysłowić – foliówka powstaje w mniej niż sekundę, a rozkłada się kilkaset lat.

Dla wszystkich tych, którzy wybierają foliówki, papier śniadaniowy czy folię, powstało rozwiązanie wielokrotnego użycia – specjalne torby śniadaniowe i torby na lunch – More Than Bag. Powstały by cieszyć oko i ratować środowisko, a przede wszystkim służyć nam każdego dnia. Torebki wyprodukowano w Polsce – wykonane są z wysokogatunkowej bawełny 100% – są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Wewnątrz torby znajduje się warstwa folii spożywczej. Torebka jest doskonale zaprojektowana – po rozłożeniu jej może pełnić funkcję talerza.

Więcej informacji szukajcie na firmowym FanPage’u More Than Bag!

5 replies
  1. Emila K.
    Emila K. says:

    Wcześniej używałam plastikowych woreczków i płakałam jak każdy musiałam po prostu wyrzucić ;/ Później przerzuciłam się na pojemnika , ale są one nie wygodne i zajmują więcej miejsca. Pomysł z torbami wielokrotnego użytku jest spełnieniem moich marzeń! :)

Komentowanie wyłączone.