happy-egg

Happy Egg

Firma Happy Egg z Tajwanu opatentowała niedawno innowacyjne opakowanie na jaja, w którym te rzekomo nigdy się nie potłuką. Czy już wkrótce na zawsze pożegnamy ekologiczne kartonowe opakowania?

Koncepcja HappyEgg zakłada, że specjalne etui na jaja wykonane będzie z dmuchanego PCV. Opakowanie zostało zaprojektowane w taki sposób, by powietrze znajdujące się w strukturach opakowania zabezpieczało jajka. Dodatkowo, budowa opakowania umożliwia takie ułożenie jajek, by te nie stykały się ze soba co dodatkowo minimalizuje możliwość potłuczenia jaj.

Opakowania Happy Egg to coś więcej. Zamierzeniem autorów było zwrócenie uwagi na szczególne jaja – mianowicie jaja ekologiczne z chowu ściółkowego. W opakowaniu Happy Egg jaja widoczne są dla wszystkich. Konsumenci mogą podziwiać urocze ekologiczne jaja od szczęśliwych zielononóżek.

Nie jesteśmy do końca przekonani czy projekt jest pro-ekologiczny tak jak piszą o nim autorzy, jednak mimo wszystko – trzymamy kciuki J

Jak wam się podobają takie opakowania? Korzystalibyście?

1 Odpowiedzi
  1. Misiaczek147
    Misiaczek147 says:

    Ktoś wymyslił naprawde fajny pomysł na opoakowania dla jajek jest bardziej elegantsze przyciaga napewno lepsza uwage niż zwykłe ekologiczne kartony. Egologiczne kartony były zwykłe proste brązowe czy też o podobnym kolorze były mniej orginalne niż teraz te pokazane . Jestem za tym aby weszły nowe opakowania na jajka pozdrawiam .

Komentowanie wyłączone.