mio-mivia-essential-350

Opaska, która nas odstresuje

Stres towarzyszy nam każdego dnia – jedni mają z nim spory problem, inni jakoś sobie radzą. Umiejętność panowania nad stresem jest dzisiaj niezwykle przydatna. Osobom, które radzą sobie gorzej, ma pomóc specjalna opaska, która będzie wspierać człowieka w walce ze stresem i negatywnymi emocjami.

Specjalistyczna opaska MioVia Essential 350 posiada specjalny, bardzo czuły sensor EKG. Aby zbadać aktualne tętno, wystarczy przyłożyć do niej palec na kilka sekund. Opaska przeprowadzi test z dokładnością klinicznego sprzętu medycznego.  Opaska działa na zasadzie przewodnictwa impulsów elektrycznych przez ludzkie ciało. Czy taka opaska jest bezpieczna? Ja najbardziej – wszystko zostało tak zaplanowane, by opaska nie tylko była bezpieczna, ale by wręcz zabezpieczała nasze życie.

Opaska wyposażona jest również w nadajnik sygnału Bluetooth. Dzięki temu, jeśli opaska wyczuje, że jesteśmy zestresowani, opaska pomoże nam rozpocząć trening oddechowy, który wyciągnie nas ze stresu i zapobiegnie negatywnym jego konsekwencjom. Umiejętne zarządzanie stresem pozwoli nam cieszyć się życiem, a przy okazji będziemy na bieżąco monitorować swoje parametry życiowe i w porę reagować.

2 replies
  1. Mateusz
    Mateusz says:

    Może warto się samemu zastanowić „jak się czujemy gdy jesteśmy zestresowani”? Nie rozumiem idei kupowania dodatkowych śmieci które miałyby nam to ułatwić.

Komentowanie wyłączone.