Pościel Hayka

Polska pościel podbija Europę!

W tym, że polska pościel podbija europejskie rynki być może nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie dodatkowy atut – pościel ta inspirowana jest naturą. Przepiękna polska pościel pozwala poczuć się jak w naturalnych okolicznościach – w pachnącej trawie, sianie, pośród szumu fal, na piaszczystej plaży. Marka HAYKA, bo o niej mowa, została założona przez Małgorzatę Dziembaj.  Oferta marki HAYKA to nie tylko pościel, ale i zapachowe świece, designerskie plakaty, poduszki z naturalnym wypełnieniem.

Któż z nas jako dzieciak nie spał w stogu siana lub nie tarzał się w mokrej trawie? Tęsknota za tym przyjemnym uczuciem była pobudką do stworzenia właśnie takiej pościeli. Co więcej, projekty HAYKI pozwalają na takie szaleństwa alergikom i osobom, które z różnych przyczyn nie mogą obcować z naturą tak blisko.

Pościel jest wykonana w 100% z naturalnych materiałów.

6 replies
 1. podesto
  podesto says:

  Pościel naprawdę z najwyższej półki, produkt pod wieloma względami powinien być porządany, zasadniczo niska cena w połączeniu z wysokiej jakości pościelą przyciągną wielu kochających spać!

 2. alexsaw
  alexsaw says:

  No i nie przegrala Polska ze wymyslila taka posciel. A gwolny atut to ze naturalna. Duzo ludzi to docenia

 3. kamykowska
  kamykowska says:

  To coś nowego dla mnie, nie słyszałam jeszcze nigdy o takiej poscieli. Chcialabym ją wypróbować, na prawde fajny artykuł, mozna dużo sie dowiedzieć!

 4. Zofia
  Zofia says:

  Świetny pomysł z naturalną pościelą. Nie dosyć, że jest ona idealna dla naszej skóry, zdrowia, dobrego samopoczucia to jeszcze w piękne wzory.

 5. MariaK
  MariaK says:

  Pamiętam jak kiedyś u babci na wsi jako dzieciaki spaliśmy na sianie. Ahh te czasy…. Piękna pościel

Komentowanie wyłączone.