Sandwichbike

Drewniany rower DIY

Filozofia DIY staje się coraz popularniejsza, a możliwość wykonania czegoś samodzielnie to ogromna satysfakcja. Podpobny punkt myślenia przyświecał prawdopodobnie twórcom roweru Sandwichbike, którzy zaprojektowali go w taki sposób, by użytkownik który go zakupi, miał wrażenie że pojazd zrobił samodzielnie.

Rower Sandwichbike to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy lubią pomajsterkować – nawet dla tych, którzy nie są sprytnymi mechanikami. Rower wykonany jest ze specjalnie zaprojektowanych dla niego części, które powstały z materiałów bezpiecznych dla środowiska. Inżynierowie projektujący rower przywiązali ogromną wagę do tego by rower był przyjazny środowisku. Troska o ekologię przekroczyła tutaj nowy wymiar – oprócz tego, że produkt wykonany jest z materiałów ekologicznych, również forma kolportażu pojazdu jest pro-ekologiczna – rower sprzedawany jest w małych opakowaniach, rozłożony na części pierwsze, do samodzielnego zmontowania. Co ważne, wcale nie trzeba obawiać się poziomu skomplikowania budowy roweru – złożenie go nie powinno zająć więcej niż godzinę – składający się z ok. 50 elementów rower nie powinien stanowić trudności nawet dla amatora.

Rama roweru wykonana jest ze sklejki bukowej, a sam rower waży 17 kilogramów. Jest bezpieczny, stabilny, zachwyca nowoczesnym designer. Posiada certyfikat ISO. Sugerowana cena roweru to 799 Euro.