Redukt

Polskie drewniane domki podbijają świat!

Polska firma produkująca domki drewniane marki REDUKT postawiła na ryzykowny projekt  drewniane domki mobilne, które jak się okazało… stały się wielkim hitem na świecie. Drewniane domki Redukt umożliwiają funkcjonalne i wygodne życie współczesnym nomadom, czyli osobom, które często zmieniają lokalizację.

Miniaturowe drewniane domki gwarantują ich właścicielom poczucie niezależności, wolności, pozostając przy tym w pełni funkcjonalnymi mieszkaniami. Drewniane domki na kółkach można zabrać ze sobą w zasadzie wszędzie – właścicieli domków ogranicza jedynie możliwość transportu – jeśli do nowej lokalizacji domek da się dostarczyć na kołach lub w powietrzu – nie ma przeciwwskazań.

Marcin Jarysz, właściciel marki Redukt uważa, że to doskonała propozycja dla osób, które lubią minimalizm – nie gromadzą niepotrzebnych rzeczy, i w swoim otoczeniu posiadają jedynie niezbędne przedmioty. Miniaturowe domy pomieszczą wszystko, co niezbędne do codziennego wygodnego funkcjonowania. Co równie ważne, domy na kółkach są zdecydowanie tańsze niż postawienie nowego domu. I na dodatek można je wszędzie zabrać.

Twórcy domków podkreślają, że domki mają wiele zastosowań – jedni klienci mieszkają w nich jak w normalnych domach, inni wykorzystują jako wakacyjne domki. Cena takiego domku to około 80 tysięcy zł za stan surowy, bez wyposażenia. Domki są minimalistyczne, wykonane w znacznej części z materiałów przyjaznych środowisku.

Więcej informacji na stronie marki: www.redukt.org