ECO forms

EcoForms – ekologiczne doniczki  

Kwiaty doniczkowe zdobią wnętrza domów, mieszkań, biur, sklepów i urzędów. Najczęściej donice sadzone są w duże plastykowe doniczki – takie donice są bardzo tanie, łatwe w eksploatacji, nie wymagają specjalnej uwagi i opieki. Ale umówmy się – ekologiczne nie są na pewno. Czy istnieje dla nich ciekawa, nieobciążająca alternatywa, która dodatkowo będzie ekologiczna? Tak!

Wyprodukowane z plew ziaren zbóż (przede wszystkim ryżu) doniczki, uformowane z wykorzystaniem naturalnego kleju rozpuszczalnego w wodzie donice EcoForms. To przepiekna feria kolorów i kształtów doniczek, które nadają się do każdego wnętrza.

Dlaczego donice EcoForms są tak fajne? Bo poza tym, że są ekologiczne i ładnie wyglądają, mają jeszcze jedną pozytywną cechę – jeśli kwiat trzeba przesadzić, nie ma potrzeby wyjmowania go z doniczki i przesadzania do większej. Wystarczy roślinę w starej doniczce włożyć do większej i zasypać ziemią. Dzięki odpowiedniemu nawadnianiu i pH gleby dookoła, doniczka po pewnym czasie rozpuści się.

Rozwiązanie to na pewno spodoba się wszystkim fanom ekologicznych rozwiązań – czy przyjmie się u Nas na stałe? Przekonamy się wkrótce!