Ekologiczne lustro

Ekologiczne lustro ?

Czy lustro może być ekologiczne? W zasadzie, to TAK! Udowadnia to lustro zaprojektowane przez studio Halb/Halb, które rozwiązuje problem wielu par.

Wyobraźmy sobie sytuację, gdy rano dwoje ludzi wstaje i musi skorzystać w tym samym czasie z łazienki, głównie z lustra. W praktyce wygląda to tak, że najpierw z łazienki korzysta jedna osoba, a później druga.  W efekcie jedna z nich może być narażona na spóźnienie oraz oczekiwanie (co de facto jest utratą czasu).

Studio projektowe Halb/Halb pomyślało o wszystkich osobach, które mieszkają w małych przestrzeniach, gdzie nie ma miejscu na dwa lustra w łazience. Dzięki specjalnemu lustru problem kolejki do przeglądania się został rozwiązany. Prosty i genialny jednocześnie projekt zakłada jedno lustro, stworzone z dwóch połówek okrągłego lustra, które są od siebie odchylone pod niewielkim kątem. Dzięki temu w lustrze wygodnie mogą się przeglądać na raz dwie osoby – oszczędzamy więc czas, pieniądze, miejsce i dobre samopoczucie, wynikające z tego, że nie trzeba się kłócić!