źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/GoEthicPL/

Podnieś śmieć na plaży

Sezon wakacyjny trwa w najlepsze – z tej okazji piszemy o bardzo ciekawej inicjatywie, która nie tylko sprawi, że będzie nam się lepiej żyło, ale też zapewni nam dużo frajdy i da poczucie satysfakcji.

Na cieszącym się rosnącą popularnością fanpage GoEthic PL pojawiła się bardzo ciekawa inicjatywa: „Podnieś 5 – Sprzątamy świat ze śmieci i inspirujemy innych”. Ideą akcji jest po pierwsze – uprzątnięcie otaczającego nas świata, a po drugie – szerzenie świadomości tego, jak ważne jest sprzątanie po sobie. Początkowo akcja miała dotyczyć tylko plaż, jednak zainteresowanie akcją sprawiło, że organizatorzy zachęcają do sprzątania ie tylko na plażach i akwenach wodnych.

 

Was też denerwują śmieci na plaży? Nas bardzo :( Niestety póki co nie ma co liczyć na to, że śmiecący posprzątają je po sobie sami. Jeśli Wam więc przeszkadzają…posprzątajcie je i zachęćcie do tego innych! Gdyby każdy z nas podniósł dosłownie 5 śmieci – od razu zrobiłoby się dużo czyściej i otaczający nas świat byłby dużo przyjemniejszy.

 

Post dotyczący oczyszczania naszego otoczenia został w ciągu kilku dni udostępniony ponad 30 tysięcy razy! Dzięki temu wiemy, że takie inicjatywy są dla Was cenne! Zachęcamy gorąco do odwiedzenia FanPage GoEthic PL – pewnie jeszcze nie raz nas czymś zaskoczą! https://www.facebook.com/GoEthicPL/