Najpopularniejszy nocleg na świecie?

Daleko i blisko od miasta jednocześnie

Dzikość natury w środku miasta? No prawie! Jedna z najpopularniejszych ofert typu AirBnB na świecie. Gdzie? Już na łonie natury, ale niedaleko od centrum miasta. Lokalizacja: Atlanta, Georgia, USA. To miejsce po prostu zapiera dech w piersiach – zapewnia wszystko, czego można chcieć chcąc wyrwać się z wielkomiejskiego zgiełku.

Profil ogłoszenia w serwisach z nieruchomościami i noclegami odwiedza miesięcznie kilkaset tysięcy osób. Jest to jedna z najpopularniejszych „miejscówek” na świecie – trudno się dziwić.  Nie jest to co prawda luksusowa willa ani innowacyjny modernistyczny hotel a…domek na drzewie.

Nieruchomość została rozpięta na siedmiu ogromnych drzewach – obiekt składa się z trzech niezależnych części. Sam domek składa się z sypialni, salonu i wspaniałego tarasu z wiszącym hamakiem, z którego rozpościera się fantastyczny widok na las.

Właściciel obiektu Peter Bahouth skutecznie zachęca do spędzenia choćby kilku dni w tym miejscu – wspaniała przytulna atmosfera, rustykalne wnętrza, romantyczny charakter – będąc gościem w tym miejscu, możesz czerpać z natury to, co najlepsze. A przy tym – być bardzo blisko centrum miasta.

Miejsce zrobiło na nas niesamowite wrażenie – czas pakować walizki!