Dryfujące namioty

Dryfujące namioty

Dryfujące namioty to spełnienie marzeń każdego fana kempingów i leśnych wypraw. Można spać w nich na ziemi, jak w klasycznym namiocie, ale także pomiędzy koronami drzew czy na …wodzie!  Namioty marki Tentsile to prawdziwe cudeńka.  Nadrzewne namioty (nazwa pochodzi od sposoby montażu – namioty montuje się specjalnymi linkami do koron drzew – nie niszcząc przy tym drzewa) zostały zaprojektowane przez Brytyjczyków – są przenośnymi domkami i można je zabrać ze sobą w zasadzie wszędzie.

Poza namiotami w ofercie firmy znaleźć można również hamaki  i inne akcesoria do biwakowania. Dzięki takim rozwiązaniom, turysta nie musi martwić się tym, czy znajdzie odpowiednie podłoże do rozbicia namiotu. Wykonane z bardzo silnych tekstyliów namioty dryfujące umożliwiają rozłożenie na nich maty, karimaty, śpiwora – nie ma ryzyko przemarznięcia czy przemoczenia od spodu.

Jak deklarują twórcy, podstawowy namiot Stingray można rozłożyć w mniej niż 15 minut! Namioty produkowane są w różnych wariantach – dla dwóch osób, trzech osób lub dwóch dorosłych i dzieci.

Z dryfującymi namiotami biwakowanie zyskało zupełnie nowego wymiaru – można powiedzieć, że są to namioty na miarę XXI wieku!