Aurora Borealis

Zorza polarna na palcu

Zorze polarne to jedne z najpiękniejszych zjawisk atmosferycznych, jakie możemy zaobserwować na kuli ziemskiej. Są hipnotyzujące, magiczne, cudowne. Dodają energii,  a ich podziwianie dosłownie „wciąga”.  Taka jest też biżuteria od firmy Secret Wood.

Seria pierścionków AURORA BOREALIS to niesamowite drewniane pierścionki z dodatkową warstwą tworzywa (barwiona żywica), które imitują zorzę polarną. Pierścionki są zjawiskowe – widoki zamknięte w tych maleńkich ozdobach są niesamowite i jak przekonują twórcy – mają zbawienny wpływ na nasze oczy i samopoczucie, ponieważ podziwianie zorzy polarnej relaksuje.

Pierścionek kosztuje nie mało, bo 179 dolarów za sztukę, jednak jest to fantastyczna ręczna robota, wykonywana przez rzemieślników w Secret Woods. Każdy egzemplarz jest unikalny – wykonuje się je z drzewa sapele, które naturalnie rośnie w Afryce. Klejnoty z zorzą polarną w tle są przyjazne środowisku – można je więc nosić bez wyrzutów sumienia.

Gdzie kupić te cudeńka? Na przykład w sklepie samego producenta https://www.mysecretwoods.com/products/aurora-borealis. W ofercie My Secret woods znajdziecie również pierścionki z imitacją rafy koralowej, szczytów górskich, wodospadami, czy gorącymi wnętrznościami planety ziemi.