Ekob-TBA

Biologiczne środki czyszczące prosto z Polski!

Polska firma Ekob-TBA od ponad 20 lat zajmuje się produkcją biopreparatów, które z powodzeniem stosowane są w polskich (i nie tylko) domach i firmach oraz potężnych zakładach oczyszczania. Biopreparaty polskiej marki to tak naprawdę mikroorganizmy (głównie bakterie) na nośniku mineralnym – ich skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzają liczne badania, testy, dokumentacja. Okazuje się, że dobre bakterie można wykorzystać do czyszczenia i poprawiania otaczającego nas świata – to właśnie robi firma Ekob-TBA.

Klienci detaliczni i hurtowi firmy mogą wybierać spośród wielu preparatów dostępnych w sprzedaży online oraz w sprzedaży bezpośredniej. Dla klienta indywidualnego firma przygotowała specjalną dedykowaną linię „Czysta Ekologia” – można w niej znaleźć takie preparaty jak biologiczny płyn uniwersalny, biologiczny płyn do kuchni, biologiczny preparat odtłuszczający do kanalizacji, biologiczny preparat do oczyszczalni przydomowej, biologiczna odżywka do oczyszczalni i szamb oraz biologiczny preparat do szamb.

Skład biopreparatów to składniki w 100% naturalne, bezpieczne dla środowiska oraz dla zdrowia i życia użytkownika. Działanie preparatów w gruncie rzeczy opiera się na przekształceniu materii organicznej w naturalne związki obojętne dla środowiska. Wszystkie produkty EKOB-TAB posiadają atest PZH  i są produkowane w zgodzie z normą jakości ISO 9001 – można po nie sięgnąć więc bez obaw.

Chcesz żyć w czystości i w zgodzie z naturą? Masz dość wszechobecnej chemii i detergentów? Postaw na naturalne polskie środki czyszczące – zakupy możesz zrobić w sklepie internetowym pod adresem http://sklep.ekobtba.pl.